پلاک اسم در کنار گردنبند اونیکس

پلاک اسم ، گردنبند اسم هدیه ای شیک و خاص
پلاک اسم ، هدیه ای شیک و خاص
۱۰ شهریور, ۱۳۹۷
انتخاب انگشتر اسم مناسب
انتخاب انگشتر اسم مناسب
۲۲ شهریور, ۱۳۹۷
پلاک اسم در کنار گردنبند اونیکس

پلاک اسم در کنار گردنبند اونیکس

یکی از مناسبترین انتخاب ها برای گردنبند پلاک اسم گردنبند مهره ای به ویژه سنگ اونیکس است. در مقاله های قبلی به طور مفصل به معرفی سنگ اونیکس تحت عنوان سنگ اونیکس چیست پرداختیم. این کانی تقریباً در بیشتر نقاط جهان یافت می شود ولی نوع مرغوب آن در کشور های برزیل، ماداگاسکار، مکزیک، ایران، آرژانتین و هندوستان یافت می شود. طبیعتا شما برای خرید پلاک اسم مخصوصا طلا و نقره یک بودجه مشخص شده در نظر دارید.حال اگر شما بخواهید از زنجیر طلا استفاده کنید،مقدار قابل توجهی از بودجه خود را باید صرف خرید زنجیر برای پلاک خود کنید. پس قطعا باید از کیفیت،ضخامت و یا ابعاد(وزن) پلاک کاسته تا توانایی خرید هر دوی آنها یعنی هم پلاک اسم و هم زنجیر طلا را داشته باشید.

اما فشن سنتر پیشنهاد بهتری برای شما دارد! شاید شما هم دیده باشید که بسیاری از خانمها و آقایون، مایل هستند که گردن آویز اسم و یا انواع زیورآلاتی را که استفاده میکنند، مورد دید همگان باشد و بر این باورند که زیورآلات باید در چشم همه باشد، نه اینکه در زیر لباس مخفی بماند. طبیعی است که زنجیرهای فلزی اعم از طلا، نقره و بدل خیلی مناسب روی لباس نبوده و بیشتر در محافل جشن ،تولد، عروسی و مهمانی استفاده میشوند و قابل مشاهد هستند.

ولی پیشنهاد ما برای این دسته از خانمها و آقایون گردنبند مهره ای یا گردنبند با سنگ اونیکس است. فشن سنتر پیشنهاد میکند مقاله پلاک اسم ، هدیه ای شیک و خاص را نیز بخوانید.

 

مزیت گردنبند پلاک اسم با گردنبند سنگ اونیکس:

شما به جای اینکه بابت زنجیر طلای خود هزینه ای پرداخت کنید، از گردنبندهای مهره ای استفاده کرده و میتوانید هزینه زنجیر را صرف خود پلاک اسم کرده، تا بر کیفیت و ارزش آن (وزن،ضخامت و ابعاد) افزوده شود. گردنبندهای اونیکس در سالهای اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده تا حدی که یکی از اصلی ترین اکسسوری ها در زمینه مدلینگ و فشن این گردنبندها هستند. بسیاری از هنرمندان،خوانندگان،بازیگران و … از گردنبند پلاک اسم مهره ای استفاده میکنند.

و حتی گاها تبلیغاتی از این قبیل برای برخی از گالری ها انجام میدهند. پس اگر میخواهید، ظاهر و تیپی کاملا خاص، لاکچری و منحصر بفرد داشته باشید، که همواره

خود و زیورآلات شما در دید همگان باشید بهترین گزینه برای شما گردنبند اسم اونیکس است. که هم به صرفه تر و هم زیباتر است. قطعا استفاده از این گردنبند تجربه ای شیرین برای شما خواهد بود!

اگر هنوز زنجیر مناسب برای گردنبند اسم یا دستبند اسم خود انتخاب نکرده اید، نگاهی به مقاله انتخاب زنجیر مناسب برای پلاک اسم و گردنبند اسم بیاندازید.