پلاک اسم ، هدیه ای شیک و خاص

انتخاب زنجیر مناسب برای پلاک اسم و گردنبند اسم
انتخاب زنجیر مناسب برای پلاک اسم و گردنبند اسم
۴ شهریور, ۱۳۹۷
پلاک اسم در کنار گردنبند اونیکس
پلاک اسم در کنار گردنبند اونیکس
۲۱ شهریور, ۱۳۹۷
پلاک اسم ، گردنبند اسم هدیه ای شیک و خاص

پلاک اسم ، گردنبند اسم هدیه ای شیک و خاص

گردنبند اسم و دستبند اسم میتوانند هدیه ای خاص و منحصر بفرد و بیاد ماندنی برای افراد مورد علاقه هرکس باشد. شما میتوانید با خرید گردنبند اسم یا انگشتر اسم هدیه دادن به عزیزانتان، آنها را غافلگیر و خوشحال کنید. یکی از بهترین و خاص ترین هدایا میتواند گردنبند یا دستبند و یا انگشتر با طراحی اسم آنها باشد. برخی از طرح های گردنبند اسم دارای محبوبیت بسیاری است و شما با انتخاب آن به عنوان یک هدیه شیک و خاص، میتوانید عزیز خود را شگفت زده کرده و به وجد آورید. همچنین در میان مدل های پلاک اسم می توانید از طرح های تایپوگرافی اشعار و جملات عاشقانه و یا متون دینی و قرآنی و … در میان ما ایرانی ها محبوبیت بسیاری دارد استفاده کنید، که به عنوان هدیه میتواند بسیار مناسب باشد.باید بگوییم که پلاک اسم ( گردنبند اسم، دستبند اسم و یا انگشتر اسم) می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید شما محسوب شود. که تمامی ویژگی های مد نظر شما را دارا است.

طرح های پلاک اسم برای گردنبند اسم میتواند به صورت فارسی و انگلیسی طراحی شود. پلاک های اسم طراحی شده توسط فشن سنتر دارای طرح هایی متنوع و جذاب است. فشن سنتر فروشگاه اینترنتی محصولات معتبرترین و با سابقه ترین سازندگان زیورآلات و جواهرات سفارشی است.

گالری آرین (دارای سابقه ۳۰ ساله در ساخت طلا و جواهر)، فونت لیزر (اولین سازنده پلاک و زیورآلات اسم و تایپوگرافی در ایران)، کادوس لیزر (سازنده پلاک و زیورآلات اسم برای طلا فروشان)، تامین کنندگان محصولات فشن سنتر هستند.

 

پیشنهاد مطلب: انتخاب زنجیر مناسب برای پلاک اسم و گردنبند اسم

پلاک اسم زرد رنگ یا پلاک اسم سفید رنگ؟

 

فشن سنتر مفتخر است که با بهره گیری از هنر طراحان حرفه ای و استفاده از مدرن ترین دستگاه های لیزر، با کیفیت ترین و شیک ترین محصولات پلاک اسم، گردنبند اسم، دستبند اسم، انگشتر اسم و گوشواره اسم و … را ارائه می کند.

شما می توانید، اسم، نوشته و یا هر طرحی را که دوست دارید و در ذهن می پرورید سفارش دهید. مانند : تاریخ ازدواج، اسم نامزد یا همسر، تاریخ تولد فرزند، پلاک اسم نوزادی، اشعار عاشقانه. همه اینها میتواند در قالب گردنبند اسم، دستبند اسم، انگشتر اسم و گوشواره اسم و … پیاده شوند. سفارش شما میتواند با توجه به بوجه مورد نظرتان با متریال طلا، نقره و استیل ساخته شود. همچنین سفارش پلاک اسم شما قبل از ساخت با نرم افزار طراحی شده و به تایید شما میرسد.