پلاک اسم هدیه ای شیک با قیمت مناسب

دستبند چرم پلاک اسم دستبند اسم
راهنمای خرید دستبند چرم زنانه و دستبند چرم مردانه
۲۸ مرداد, ۱۳۹۷
مراقبت از پلاک اسم به روش فشن سنتر
مراقبت از پلاک اسم به روش فشن سنتر
۴ شهریور, ۱۳۹۷
گردنبند اسم گردنبند تایپوگرافی

گردنبند اسم گردنبند تایپوگرافی

پلاک اسم هدیه ای شیک با قیمت مناسب

بی شک بارها و بارها برای هر یک از ما این اتفاق افتاده است که می خواهیم به کسی که دوستش داریم هدیه ای بدهیم. اما در عین حال نمیدانیم چه چیزی برای او خریداری کنیم که هم ارزش مادی و هم ارزش معنوی داشته باشد و هم این که چیزی باشد که او بتواند همیشه و همه جا استفاده کند و آن را همراه خود داشته باشد و به یاد ما باشد.

باید بگوییم که پلاک اسم ( گردنبند اسم، دستبند اسم ویا انگشتر اسم) می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید شما محسوب شود. که تمامی ویژگی های مد نظر شما را دارا است.

پلاک اسم در مدل های متفاوت وجود دارد. گردنبند اسم، دستبند اسم، دستبند اسم چرم، انگشتر اسم ، گردنبند اسم استیل و …. شما می توانید اسم مورد نظرتان را به صورت فارسی و انگلیسی و یا حتی شعر و تایپوگرافی بسته به سلیقه تان سفارش دهید. هم چنین می توانید خودتان طرح مورد نظرتان را برای شیوه نوشتن پلاک اسم خود ارائه دهید. یا این که از طراحام فشن سنتر بخواهید تا به شما کمک و راهنمایی کند.

بر روی پلاک خود می توانید از نگین و یا سنگ های ظریف و خاص هم استفاده کنید تا زیبایی آن دوچندان شود.

پلاک اسم خود را می توانید با زنجیر گردنبندهای مختلف ست کنید. برای مثال می توانید برای پلاک خود زنجیر ساده  یا زنجیر مروارید و یا سنگ انتخاب کنید. فقط باید دقت کنید که میزان ضخامت زنجیر و گردنبند اسم باید با هم متناسب باشد. و گرنه جلوه گردنبند اسم شما به خوبی دیده نمی شود.

با خرید یک گردنبند اسم مناسب، به عشقتان می گویید که عاشقانه دوستش دارید. مسلما او تا جایی که بتواند، از آویز اسم مراقبت خواهد کرد و به آن عشق خواهد ورزید. می توانید آویز اسم ساده یا آویزهایی را که دارای اجزای زینتی هستند انتخاب کنید. هنگام خرید آویز اسم با اجزای زینتی، مطمین که شوید قسمت های زینتی آن، عشق و حس و حال شما را به خوبی بیان می کند.

می توانید گردنبند اسم مروارید را به همسر، مادر، خواهر، یا هر کسی که عاشقانه دوستش دارید هدیه دهید.

انواع پلاک اسم:

البته پلاک اسم را فقط در گردنبندها استفاده نمی کنند، شما می توانید از طراح پلاک اسم در فشن سنتر بخواهید که پلاک را برای شما طوری طراحی کند که بر روی دستبند قرار گیرد. یا حتی میتوانید انگشتر اسم سفارش دهید. حال جنس دستبند شما می تواند به سلیقه تان از جنس زنجیر ساده ، چرم ، مروارید، سنگ و …  باشد.

هنگام انتخاب پلاک اسم از نوع دستبند اسم ، باید به خصوصیات شخص مورد نظر توجه کنیم. مثلا دستبندهای بزرگ و زمخت، برای دست های کوچک و ظریف مناسب نیستند. برای خرید دستبند اسم برای شخص مورد علاقه تان، چندین انتخاب دارید: دستنبد زنجیری، دستبند مروارید، دستبند سنگ، دستبند چرم.

در فروشگاه فشن سنتر مدل های متفاوتی از پلاک اسم وجود دارد که شما می توانید آن ها را ببینید و انتخاب کنید.