پلاک اسم فارسی یا پلاک اسم لاتین – کدام مناسب ترند

مراقبت از پلاک اسم به روش فشن سنتر
مراقبت از پلاک اسم به روش فشن سنتر
۴ شهریور, ۱۳۹۷
پلاک اسم زرد رنگ یا پلاک اسم سفید رنگ
پلاک اسم زرد رنگ یا پلاک اسم سفید رنگ؟
۴ شهریور, ۱۳۹۷
پلاک اسم فارسی یا پلاک اسم لاتین

پلاک اسم فارسی یا پلاک اسم لاتین

پلاک اسم فارسی یا پلاک اسم لاتین

از اوایل تاریخ بشریت، زیورآلات و استفاده از آن یکی از علایق انسان به حساب آمده و به همین دلیل، در طول سال ها و قرن ها ساخت و استفاده از زیورآلات پیشرفت کرده و به یک صنعت بزرگ، پولساز و به روز تبدیل شده است.

امروزه یکی از جدیدترین انوع زیورآلات پر مخاطب، زیورآلات شخصی سازی شده پلاک اسم در قالب گردنبند اسم، دستبند اسم ، انگشتر اسم و گوشواره اسم است. دلیل آن هم، خاص و منحصر بفرد بودن، با ارزش بودن، شیک و اختصاصی بودن آن است و یک هدیه شیک با قیکت مناسب به حساب می آید.

در این مقاله قصد داریم نکاتی در مورد تهیه پلاک اسم ارئه کنیم

پلاک اسم فارسی یا انگلیسی؟ کدام بهتر است؟

اگه شما هم قصد خرید پلاک اسم دارید حتما بر سر این دوراهی مردد خواهید شد که آیا پلاک اسم فارسی بهتر است یا انگلیسی؟

گردنبند اسم انگلیسی جذبه خاص و شیک دارد و عوام پسندانه تر است و با بیشتر سلایق همخوانی دارد، خصوصا برای خانوم ها. اگر قصد دارید برای خانومی که سلیقه ش را نمیدانید هدیه بگیرید، گردنبند اسم انگلیسی میتواند وی را کاملا هیجان زده کند. البته برای آقایون هم به همین شکل است و فونت انگلیسی شخصیت جذاب و با جذبه ای به آقایان میدهد.

به تازگی گردنبد اسم فارسی به شدت طرفدارانی پیدا کرده است تا حدی که بسیاری از بازیگران و خوانندگان علایق خودشان را به این نوع از گردنبند اسم ابراز کرده اند و برای برندهای طلا و جواهر که تولید کنندگان پلاک اسم هستند نیز تبلیغ میکنند.

ابعاد، وزن و ضخامت پلاک اسم

ابعاد یک پلاک اسم استاندارد معمولا ۳ تا ۶ سانتیمتر است، اما برای تعیین وزن پلاک باید ضخامت کار را کم یا زیاد کرد.

 

پیشنهاد مطلب:

مراقبت از پلاک اسم به روش فشن سنتر

پلاک اسم هدیه ای شیک با قیمت مناسب

 

پلاک اسم سه بعدی

جدیدترین نوع آویز اسم سه بعدی است. اگر بدنبال کارهای تک هستید و خاص و تک بودن پلاک اسم برای شما مهم است، میتوانید از پلاک اسم سه بعدی استفاده کنید. فشن سنتر اولین تولید کننده ی پلاک اسم در ایران است.

شما این امکان را دارید که دو یا چند اسم را در یک پلاک اسم به کار ببرید. این نوع پلاک اسم (پلاک اسم ترکیبی) میتواند بهترین هدیه برای خانم ها باشد و یک خاطره خوب از شما بسازد. حتی اگر بخواهید میتوانید اسم تمامی اعضای خانواده خود را در یک پلاک کار کنید. یک پلاک اسم چند اسمی.

بجز از پلاک اسم ایده های دیگری هم هست. پلاک اسم فقط یه گزینه از زیورآلات شخصی سازی شده است. شما غیر از گردنبند اسم، میتوانید از پلاک شعر، پلاک تاریخ آشنایی یا ازدواج، گردنبند تایپوگرافی، متن یا جمله ، دستبند اسم ، گوشواره اسم، انگشتر اسم و… استفاده کنید و همیشه به عنوان یه فرد خاص و منحصر بفرد شناخته شوید.

برای سفارش میتوانید از طریق صفحه هات اجتماعی فشن سنتر و یا شماره پشتیبانی (تماس با ما) با ما ارتباط گرفته و پس از مشاوره رایگانی که در اختیار شما قرار میگیرد در صورت تمایل سفارش اختصاصی خود را ثبت کنید.