پلاک اسم زرد رنگ یا پلاک اسم سفید رنگ؟

پلاک اسم فارسی یا پلاک اسم لاتین
پلاک اسم فارسی یا پلاک اسم لاتین – کدام مناسب ترند
۴ شهریور, ۱۳۹۷
انتخاب زنجیر مناسب برای پلاک اسم و گردنبند اسم
انتخاب زنجیر مناسب برای پلاک اسم و گردنبند اسم
۴ شهریور, ۱۳۹۷
پلاک اسم زرد رنگ یا پلاک اسم سفید رنگ

پلاک اسم زرد رنگ یا پلاک اسم سفید رنگ

گردنبد اسم زرد و سفید

سوالی که همیشه ذهن خریداران پلاک اسم را مشغول میکند این است که پلاک اسم سفید بهتر است یا زرد؟

اصلا فرق بین این دو چیست؟ آیا از نظر قیمت متفاوتند؟ یا مثلا برای خرید گردنبند اسم یا دستبند اسم کدام جنس و رنگ مناسب چه سلیقه ای است؟ و سوالاتی از این قبیل…

 

تفاوت پلاک اسم زرد رنگ و پلاک اسم سفید:

پلاک اسم سفید رنگی سفید متمایل و شبیه به نقره یا استیل داره. وقتی طلای خام را با یه سر فلزات مثل پالادیوم، نیکل و رودیم آلیاژ میکنند سفید میشود و قطعا از طلای زرد خیلی با استقامت تر است و در مقابل خراشیدگی و آسیب دیدگی خیلی محکم تر و مقاوم تر است.

طلای زرد هم با ترکیب طلای خام با روی و مس به صورت آلیاژ ساخته میشود که خیلی نرم و انعطاف پذیر است.

حالا نسبت به سلیقه چه نوع پلاک اسمی رو باید انتخاب کنیم؟ سفید یا زرد؟

اولین چیزی که باید به آن دقت کنیم این است که، وقتی میخواهیم گردنبند اسم بخریم باید دید که ظرافت کار چقدر است؟ مثلا برای گردنبند اسم یا دستبند اسم با وزن کم و ظریف طلای سفید بهتر است.

قدم بعدی، راجع به مسائل جانبی کار شده همراه پلاک اسم یا دستبند اسم است، مثلا سنگ و جواهرات. اگه شما طرفدار سنگ های روشن الماس و برلیان هستید، بهتر است از پلاک اسم سفید استفاده کنید. این نوع سنگ ها بروی رنگ سفید بسیار لاکچری و شیک به نظر میرسند.

بسته به رو لباسی بودن یا نبودن پلاک اسم هم میتوانید تشخیص بدهید که چه رنگی مناسب تر است. برای گردنبند اسم رو لباسی های تیره طلای سفید و برای لباس های روشن قطعا گردنبند اسم زرد گزینه مناسب شماست. این موضوع توی رنگ پوست شما هم صدق میکند.

 

پیشنهاد مطلب:

پلاک اسم فارسی یا پلاک اسم لاتین – کدام مناسب ترند

مراقبت از پلاک اسم به روش فشن سنتر

 

موضوع بعدی، مسئله سلیقه شخصی افراد است. معمولا خیلی از ایرانی ها نظر بر این دارند که طلایی که زرد نباشه اصلا طلا نیست یا مثلا طلای سفید شبیه بدلیجات و نقره ست و از این قبیل حرف ها…

ولی بسیاری نیز نظری کاملا متفاوت دارند، بسیاری هم اعتقاد دارند که طلای سفید لاکچری تر و خیلی به روز تر است، که حرف درستی هم هست. پس، سلیقه هنگام خرید پلاک اسم بیشترین تاثیر را دارد. برخی نیز نظر براین دارند که پلاک اسم زرد برای خانم ها مناسب تر و برای آقایون پلاک اسم سفید مناسب تر است که این نظر هم در جایگاه خود میتواند کمک کننده باشد.

 

قیمت گردنبند اسم سفید و زرد  !

در آخر هم باید بگیم که قیمت این دو نوع پلاک اسم هیچ تفاوتی با هم ندارد و هم قیمت هستند.