مراقبت از پلاک اسم به روش فشن سنتر

گردنبند اسم گردنبند تایپوگرافی
پلاک اسم هدیه ای شیک با قیمت مناسب
۳۰ مرداد, ۱۳۹۷
پلاک اسم فارسی یا پلاک اسم لاتین
پلاک اسم فارسی یا پلاک اسم لاتین – کدام مناسب ترند
۴ شهریور, ۱۳۹۷
مراقبت از پلاک اسم به روش فشن سنتر

مراقبت از پلاک اسم به روش فشن سنتر

مراقبت از پلاک اسم به روش فشن سنتر

فشن سنتر در این مقاله به شما میگوید چگونه از زیورآلات خود، مانند گردنبند اسم، دستبند اسم، انگشتر اسم و … به بهترین نحو مراقبت کنید.

۱-اولین موردی شما باید به آن اهمیت بدهید این است که زیورآلات خود را هر ۳ یا ۶ ماه بررسی کنید. در این بررسی اگر پلاک اسم یا دستبند اسم ، یا هر نوع زیورآلاتی که دارید، اگر دارای سنگ و جواهر است، سنگ ها و گوارسه ها و یا همان  چنگ ها مورد بررسی قرار میگیرند. اگر سنگ کار شل شده باشد باید برای تعمیر هر چه زودتر به یک گالری طلا وجواهر مراجعه کنید تا تعمیر شود. برای این بررسی میتوانید به گالری مورد خرید مراجعه کنید و این کار را به خودشان بسپرید.

۲-نکته ی دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که موقع خواب حتما زیورآلات را از خود جدا کنید، که میتواند آسیب جدی هم به شما و هم به پلاک اسم وارد کند.

۳-سعی کنید تا جایی که میتوانید پلاک اسم یا دستبند اسم خود را داخل جعبه جواهرات نگهداری کنید. در این صورت دیگر استرس ضربه خوردن به آویز اسم یا دستبند اسم را نخواهید داشت.

۴-بهترین راه برای حفاظت از پلاک اسم خود این است که فقط موقع بیرون رفتن یا رفتن به مهمانی مورد استفاده قرار گیرند و به محض برگشت به منزل یا حتی تمام شدن مهمانی آویز اسم یا دستبند اسم را از خود جدا کنید و داخل جعبه قرار دهید.

۵-همیشه بخاطر داشته باشید که زمان داشتن فعالیت های بدنی، کار و ورزش نباید از هیچ گونه زیورآلاتی اعم از پلاک اسم، دستبند اسم، انگشتر اسم، گوشواره اسم و هر چیز دیگری استفاده کنید.

۶-دقت کنید مجموعه ای که در حال خرید از آن هستید، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد.

پیشنهاد مطلب:

بی نقص و زیبا با دستبند اسم و انگشتر اسم

راهنمای خرید دستبند چرم زنانه و دستبند چرم مردانه