شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات فشن سنتر به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فشن سنتر هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری فشن سنتر و سایر خدمات ارائه شده توسط فشن سنتر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فشن سنتر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فشن سنتر از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فشن سنتر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فشن سنتر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فشن سنتر اقدام کند.
همچنین از آنجا که فشن سنتر یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان
تمامی محصولات فشن سنتر بی واسطه و بصورت مستقیم از تولید کننده ارائه میشوند.
– سفارش‌هایی که تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 روز کاری بعد در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
– در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و فشن سنتر تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند.
– در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و فشن سنتر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

شرایط برگشت کالا

  • امکان برگشت سلیقه ای کالا فقط برای کالاهایی که سفارشی ساز نیستند (و نیازی به حک و طراحی سفارشی ندارند) طی 24 ساعت وجود دارد. برای این موضوع حداکثر تا 24 ساعت بعد از تحویل کالا فرصت دارید تا از طریق واتساپ یا فرم تماس با ما عودت کالا را اطلاع دهید.
  • همکاران فشن سنتر با شما تماس خواهند گرفت و نحوه و زمان عودت کالا را با مشتری هماهنگ خواهند کرد.
  • فشن سنتر پس از دریافت کالای مرجوعی و تایید صحت و سلامت کالا اقدام به استرداد مبلغ کالا خواهد کرد.
  • در صورت مرجوعی سلیقه ای کالا، هزینه ارسال و برگشت کالا بر عهده مشتری بوده و فشن سنتر تنها مبلغ کالا را مسترد خواهد کرد.
  • امکان برگشت کالای معیوب برای تمام کالاها طی 24 ساعت وجود دارد. برای این موضوع حداکثر تا 24 ساعت بعد از تحویل کالا فرصت دارید تا از طریق واتساپ یا فرم تماس با ما عیب و ایراد کالا را اطلاع دهید.
  • همکاران فشن سنتر با شما تماس خواهند گرفت و نحوه و زمان عودت کالای معیوب را با مشتری هماهنگ خواهند کرد.
  • فشن سنتر پس از دریافت کالای معیوب و تایید عیب و ایراد کالا اقدام به ارسال کالای جایگزین خواهد کرد.
  • در صورت مرجوعی کالای معیوب، هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده فشن سنتر بوده و مشتری هزینه اضافه پرداخت نخواهد کرد.

شرایط استفاده از گارانتی

– تمامی محصولات استیل فشن سنتر رنگ ثابت هستند و به مرور زمان دچار تغییر رنگ نمیشوند. از این رو مشتریان میتوانند تا 6 ماه از گارانتی تغییر رنگ محصولات استیل استفاده نمایند.

– برای استفاده از گارانتی، ایراد کالا به همراه تاریخ خرید محصول را از طریق فرم تماس با ما یا واتساپ اطلاع دهید.

– همکاران فشن سنتر با شما تماس خواهند گرفت و نحوه و زمان عودت کالای معیوب را با مشتری هماهنگ خواهند کرد.

– محصولات دسته انگشتر استیل تا 3 ماه شامل گارانتی شکستی میشوند و در صورت شکستن کالا، محصول سالم جایگزین و ارسال خواهد شد.

– در صورت استفاده از خدمات گارانتی، هزینه ارسال و برگشت کالا بر عهده مشتری خواهد بود.