انتخاب زنجیر مناسب برای پلاک اسم و گردنبند اسم

پلاک اسم زرد رنگ یا پلاک اسم سفید رنگ
پلاک اسم زرد رنگ یا پلاک اسم سفید رنگ؟
۴ شهریور, ۱۳۹۷
پلاک اسم ، گردنبند اسم هدیه ای شیک و خاص
پلاک اسم ، هدیه ای شیک و خاص
۱۰ شهریور, ۱۳۹۷
انتخاب زنجیر مناسب برای پلاک اسم و گردنبند اسم

انتخاب زنجیر مناسب برای پلاک اسم و گردنبند اسم

انتخاب زنجیر مناسب برای پلاک اسم و گردنبند اسم

قبل از خرید پلاک اسم بهتر است این نکته ها را راجع به انواع زنجیر برای گردنبند اسم بدانید:

در این مقاله به بیان انواع زنجیر پلاک اسم، معرفی مدل ها و به بررسی تو خالی بودن یا تو پر بودن زنجیرهای پلاک اسم و گردنبند اسم میپردازیم.

بهتر است قبل از خرید و سفارش زنجیر برای گردنبند اسم خود بدانید که:

آیا زنجیر گردنبند اسم با فلزات بدلی(مثل استیل،برنج و…) و با آبکاری طلا است یا اصل؟

زنجیر بدل با آبکاری طلا نسبت به اصل آن ارزان تر است و طبیعتا ارزش کمتری هم دارد.

 

زنجیر پلاک اسم تو خالی است یا تو پر؟

اما زنجیرهای اصل به چند دسته تقسیم میشوند که اول به تو پر بودن و تو خالی بودن آنها میپردازیم.

 

از کجا بفهمیم زنجیر تو خالی است یا تو پر؟

زمانی که شما زنجیر را در درست بگیرید از وزن سبک آن متوجه خواهید شد که این زنجیر تو خالی است. ایراد بزرگ این نوع از زنجیر ها این است که به راحتی ترک برداشته و یا میشکنند و باید به این امر توجه کنید که شکستکی زنجیر در بعضی از مدل ها و ساختار ها ممکن است قابل تعمیر نباشند و مجبور به فروش آن شوید. اما اگر باز هم به هر نحوی اصرار برای خرید زنجیر تو خالی دارید باید خیلی از آن مراقبت کنید.

 

چه عیاری برای زنجیر پلاک اسم طلا مناسب است؟

هرچه عیار طلا بالاتر باشد، نرم تر و از شکنندگی بیشتری برخوردار است. به طور کل زنجیرهایی با عیار بالا شکننده بوده و مناسب نیست، به خصوص برای کسانی که دائم گردنبند اسم خود را به گردن دارند و برعکس زنجیرهای با عیار پایین مقاومت و سختی بیشتری دارند، البته باید این نکته را هم در نظر بگیرید که عیار پایین از ارزش مادی زنجیر پلاک اسم میکاهد.

بهترین و مناسب ترین زنجیر برای گردنبند اسم طلا، زنجیر ۱۸ عیار است که هم مقاومت خوبی دارد، هم حساسیت زایی کمتری دارد، ارزش بالایی دارد و هم قیمت مناسبی دارد.

 

پیشنهاد مطلب:

پلاک اسم زرد رنگ یا پلاک اسم سفید رنگ؟

پلاک اسم فارسی یا پلاک اسم لاتین – کدام مناسب ترند

 

کدام مدل زنجیر برای گردنبند اسم مناسب است؟

به عنوان مثال زنجیر امگا که از بافته های تخت تشکیل شده و زنجیر جناغی در گردن پیچ خورده و باعث مشکلات متعدد میشود. از مدل های دیگری که باعث بروز مشکل میشود، زنجیر مارپیچ میباشد، که مدام به لباس فرد گیر کرده و پیچ میخورد. تعمیر این نوع زنجیر پلاک اسم تقریبا غیر ممکن میباشد.

اگر جزو کسانی هستید که همیشه از گردنبند اسم یا پلاک اسم خود استفاده میکنید پیشنهاد میکنیم مدل هایی را خریداری کنید که ضخامت بالایی دارند. که بعد از گذشت مدت زیادی ترک برنداشته و یا پاره نشود. بهترین مدل هایی که فشن سنتر برای پلاک اسم به شما معرفی میکند، مدل های زنجیر فیگارو، زنجیر لنگر، زنجیر تسمه ای، زنجیر باکس، زنجیر گندمی، زنجیر قلابی و زنجیر طنابی است.

 

اهمیت قفل زنجیر گردنبند اسم :

حتما قفل زنجیر را قبل از خرید امتحان کنید و اطمینان حاصل فرمایید که قفل زنجیر از مدل های ضعیف که راحت باز میشوند و یا شکنندگی بالایی دارند نباشد. بیشتر زنجیرهای طلا با قفل های حلقه ای ساخته میشوند که ارزان تر و نازکتر بوده و مقاومت و پایداری لازم را دارا نیستند. بهترین مدل قفل زنجیر برای پلاک اسم و گردنبند اسم قفل لابستر بوده که به شدت مقاوم بوده و به آسانی باز نمیشود.

 

نرم یا زبر بودن زنجیر پلاک اسم :

هنگامی که سطح زنجیر زیر باشد، پس از مدتی خیلی کوتاه استفاده از زنجیر مشاهده خواهید کرد که پوست گردن و سینه شما به شدت تحریک و قرمز خواهد شد. برای اینکه بفهمیم زنجیر زبر یا نرم است، کافیست انگشت خود را روی سطح زنجیر کشیده یا زنجیر را روی لباس خودت بکشید، اگر به لباس گیر کرد یعنی آن زنجیر زیر است و مناسب استفاده نیست.

پیشنهاد مطلب:

سنگ اونیکس چیست

گالری گردنبند اسم