راهنمای خرید پلاک اسم شیک با قیمت مناسب

پلاک نوزادی تاریخ تولد
پلاک اسم نوزادی تاریخ تولد
۲۳ مرداد, ۱۳۹۷
دستبند چرم پلاک اسم دستبند اسم
راهنمای خرید دستبند چرم زنانه و دستبند چرم مردانه
۲۸ مرداد, ۱۳۹۷
گردنبند اسم گردنبند شعر

گردنبند اسم گردنبند شعر

راهنمای خرید پلاک اسم شیک با قیمت مناسب

پلاک اسم نوع جدیدی از زیورالات است که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. پلاک اسم جز زیورآلات شخصی سازی شده است که به صورت گردنبند اسم، دستبند اسم، گوشواره اسم و حتی انگشتر اسم طراحی و ساخته میشود. این نوع از زیورآلات در بین خانم ها و آقایان به دلیل منحصر بفرد بودن، خاص بودن و … بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با برخی از نکات مهمی که در هنگام خرید پلاک اسم مهم و کاربردی است، آشنا کنیم:

پلاک اسم می تواند با حروف انگلیسی و یا فارسی نوشته شود. پلاک اسم با حروف انگلیسی می تواند جذاب و شیک باشد. اگر قصد کادو دادن به فردی دارید و به دنبال گزینه ای شیک با قیمت مناسب هستید پلاک اسم استیل یا پلاک اسم نقره با روکش طلا به صورت گردنبند اسم و دستبند اسم می تواند گزینه مناسبی باشد.

اما پلاک اسم با حروف فارسی نیز طرفداران خاص خود را دارد، به خصوص که امروزه شاهد پلاک اسم تایپوگرافی با اشعار فارسی و خط نستعلیق در طراح های خاص هستیم.

طول و عرض استاندارد یک پلاک اسم به طور معمول اندازه ای در ابعاد سه الی شش سانتی متر دارد.

میتوان برای سفارش و خرید پلاک اسم از اسم های ترکیبی نیز استفاده کنید. دو اسم ترکیبی متشکل از شما و شخصی که دوست دارید، می تواند گردنبندی ارزشمند برایتان باشد و یا هدیه ای بی نظیر برای شخصی که دوستش دارید.

می توانید از گردنبند اسم روی تی شرت خود استفاده کنید. تی شرت های تک رنگ و بدون طرح، عموما ترکیب زیبایی را با گردنبندهای اسم ایجاد می کنند. این ترکیب ساده و زیبا، برای اکثر افراد مناسب است. بعضی افراد ترجیح می دهند تا گردنبند اسم روی پوست بدنشان قرار گیرد. اگر از این دسته افراد هستید، می توانید از لباس یقه هفت به همراه گردنبند آویز خود استفاده کنید. البته باید مراقب باشید که زنجیر گردنبندتان خیلی بلند نباشد.

گردنبند اسم با بند مروارید و دایره های روشن، برای لباس های تیره مناسب تر هستند. مثلا می توانید از یک گردنبند اسم مروارید شیری رنگ با یقه اسکی خود استفاده کنید.

گردنبند اسم مروارید پلاک اسم

گردنبند اسم مروارید پلاک اسم

از آویزهای پر نقش و نگار مانند گردنبند اسم تایپوگرافی استفاده کنید. می توانید از پلاک اسم پر نقش و نگار با لباس های غیر رسمی مثل شلوار لی و تی شرت استفاده کنید. مثلا می توانید از گردنبند پلاک به همراه شلوار جین و تی شرت استفاده کنید.

گردنبند اسم گردنبند تایپوگرافی

گردنبند اسم گردنبند تایپوگرافی

در نهایت باید بگوییم که شما می توانید گردنبند اسم ، دستبند اسم و انگشتر اسم و… به صورت کلمات و جملاتی داشته باشید که برای شما ارزشمند هستند. مثلا گردنبندی با متن خاص، تاریخ آشنایی، جملات خاطره انگیز، اشعار عاشقانه و … از این دسته اند.