بی نقص و زیبا با دستبند اسم و انگشتر اسم

گردنبند اسم و دستبند اسم تایپوگرافی
گردنبند اسم و دستبند اسم تایپوگرافی – تبدیل یک حس به ماده
۲۳ مرداد, ۱۳۹۷
پلاک نوزادی تاریخ تولد
پلاک اسم نوزادی تاریخ تولد
۲۳ مرداد, ۱۳۹۷
گردنبند اسم تایپوگرافی، پلاک اسم مروارید

گردنبند اسم تایپوگرافی، پلاک اسم مروارید

بی نقص و زیبا با دستبند اسم و انگشتر اسم

مراسم ها، جشن ها و مهمانی ها لحظات دلنشینی هستند که می خواهیم در کنار عزیزانمان بی نقص و زیبا بگذرانیم. برای لباس هایی که می پوشیم برنامه ریزی می کنیم و از مدت ها قبل صفحات مجلات مد را ورق می زنیم تا از به روز ترین مدل ها و رنگ سال با خبر شویم. در مورد جواهرات چطور؟ زیور آلات دقیقا همان چیز هایی هستند که ظاهر شما را بی نقص می کنند! در این مطلب به سراغ انواع زیورالات تایپوپرافی و سفارشی ساخته شده توسط فشن سنتر مانند دستبند اسم، گردنبند اسم و انگشتر اسم رفته ایم که باعث درخشش شما می شوند.

فشن سنتر زیور آلات بسیاری تولید می کند که در تلفیق با اشعار فارسی هستند. این دسته از زیورآلات علاوه بر انرژی های مثبت و نابی که از ادبیات و فرهنگ ایرانی به شما هدیه میکنند، زیبایی لباس ها و پوششتان را نیز تضمین می کنید. این زیورآلات به تمامی لباس ها می آیند و برای شما محدودیتی در نوع پوشش ایجاد نمی کنند.

باید از اینکه هنر و خط ایرانی در صنعت جواهرسازی و زیورآلات محبوب واقع شده است خوشحال باشیم. زیورآلاتی که در طرح یا نقش از خط نستعلیق بهره گرفته اند؛ بسیار چشم نواز هستند. اگر پوشش ایرانی دوست دارید اما نه آن شکل قدیمی و کلاسیکش، بهتر است برای درخشش بیش تر یکی از این گردن آویزهای اصیل و مدرن را تهیه کنید.

شعرهای استفاده شده در دستبند‌ها، معمولا اشعار عاشقانه هستند که با سلیقه مشتری و مخصوص او به صورت سیاه مشق یا تایپوگرافی نوشته و طراحی میشوند.

در مورد گردنبندهای اسم، سعی کنید از زنجیرهای قابل تنظیم استفاده کنید. این زنجیرها می توانند کوتاه و بلند شوند و دست شما را بازتر می کنند. اگر می خواهید گردنبند شما ظریف تر و شیک تر باشد، می توانید زنجیر آن را کوتاه تر کنید. برای موقعیت های غیر رسمی تر هم می توانید زنجیر را بلندتر کنید.