پلاک اسم در کنار گردنبند اونیکس
پلاک اسم در کنار گردنبند اونیکس
۲۱ شهریور, ۱۳۹۷
انتخاب انگشتر اسم مناسب

انتخاب انگشتر اسم مناسب

انگشتر اسم از جمله زیورآلات شیک و بسیار خاص به شمار می رود. انگشتر اسم در طرح ها، مدل ها و سایزهای گوناگونی موجود است. نکته مهم در انتخاب طرح و سایز انگشتر این است که انگشتر در دست شما زیبا به نظر برسد یا اصطلاحا به دست شما بیاید. شما باید در وهله اول انگشتری را انتخاب کنید که سایز دستتان باشد؛ حلقه آن نه آنقدر گشاد باشد که از دستتان بیفتد و نه آنقدر تنگ باشد که انگشتتان را اذیت کند.

نکته مهمی که وجود دارد این است که برای این که متوجه سایز انگشتانتان شوید بهتر است بعد از ظهر برای خرید انگشتر اسم و فهمیدن سایز دقیق آن اقدام کنید، زیرا معمولا سایز انگشتان در صبح کوچکتر از حد معمول است.

حال می خواهیم بررسی کنیم که چه انگشتری برای چه انگشتی مناسب است؟

انگشتان کشیده:

اگر انگشتان بلند و کشیده ای دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از انگشتر نگین دار با طرح نگین گرد می باشد.

انگشتان کوتاه:

اگر انگشتان شما کوتاه است بهتر است از انگشترهایی که نگین های بیضی یا لوزی شکل و یا شبیه اشک دارند، استفاده کنید.

انگشتان با بند انگشت بزرگ:

کسانی که بندهای انگشتانشان بزرگ است ، انگشترهایی که دارای تزئینات زیاد هستند و طرحشان شلوغ است برایششان بسیار مناسب است و زیبایی دستانشان را دوچندان می کند.

انگشتر را کدام دستمان کنیم؟

از دیرباز، مردم کشورهای غربی انگشتر ازدواج و حلقه نامزدی را در دست چپ می کنند. اما بعضی کشورهای شرقی هستند که ترجیح می دهند انگشتر ازدواج و نامزدی را دست راستشان کنند. به طور کلی می توانید انگشتر را در دست چپ یا راست خود استفاده کنید.

بعضی بر این باورند که دست راست، دست فعال است و به همین دلیل، نمایانگر کار و فعالیت است. از این دیدگاه، دست چپ سمبل احساس، اعتقاد و شخصیت است.

پیشنهاد مطلب: پلاک اسم در کنار گردنبند اونیکس

پلاک اسم ، هدیه ای شیک و خاص

 

کدام انگشتر برای کدام انگشت مناسب است؟

انگشترهای بزرگ برای انگشت کوچک مناسب هستند. انگشت کوچک، یک انگشت آزاد است که در کنار انگشترهای بزرگ، ظاهر جذاب و زیبایی دارد.

حلقه های کوچک تر برای انگشت میانی مناسبند. غالبا انگشت میانی برای کارهای روزمره کاربرد زیادی دارد و به همین دلیل برای انگشترهای بزرگ که دست و پاگیر هستند مناسب نیست. از اینرو اگر می خواهید از انگشت میانی استفاده کنید، سعی کنید حلقه های کوچک و باریک را انتخاب نمایید. در بعضی از فرهنگ ها از انگشت میانی برای ژست های زشت استفاده می کنند. از اینرو برخی ترجیح می دهند تا از این انگشت برای زیورآلات و جواهرات استفاده نکنند.

حلقه ازدواج و انگشتر نامزدی در انگشت حلقه استفاده می شود. معمولا از حلقه نامزدی و انگشتر ازدواج در دست چپ استفاده می شود. اگر به حلقه علاقه دارید و متاهل نیستید، می توانید از آن در دست راست خود استفاده کنید تا دیگران به اشتباه نیفتند.

اگر انگشتر اسم بزرگ پر نقش و نگار دارید، پیشنهاد فشن سنتر آن است که آن را در انگشت اشاره یا شست کنید. از قدیم، انگشترهای سلطنتی و بزرگ را به دست اشاره می کردند تا توجه دیگران را جلب کنند. در بعضی از فرهنگ ها، استفاده از انگشترهای پر زرق و برق در انگشت اشاره به معنی ثروت است. به علاوه، وقتی از انگشترهای خود در انگشت اشاره و شست استفاده می کنید، احساس راحتی خواهید کرد.

پیشنهاد مطلب:

گالری انگشتر اسم

بی نقص و زیبا با دستبند اسم و انگشتر اسم

 

حال بررسی می کنیم که چه انگشتری برای چه دستی مناسب است؟

دست کوچک:

آن دسته از افرادی که دست های کوچکی دارند بهتر است از انگشترهای ظریف با نگین های ریز به شکل تک نگین و یا قلبی استفاده کنند.

 

دست بزرگ:

اگر جزو افرادی هستید که دستان بزرگی دارید ، بهتر است از انگشتر اسم بزرگ استفاده کنید. انگشترهایی با تزئینات بسیار و یا با نگین ها و سنگ های رنگی ، زیبایی دستان شما را بیشتر خواهند کرد. اگر شما از انگشترهای باریک و با نگین های کوچک استفاده کنید ، دستانتان بزرگ تر به نظر می رسد و از زیبایی دستانتان کاسته می شود.